wynajem autokarów śląskie

Transport grupowe czasami są trudne, zwłaszcza z wycieczką zorganizowaną, czasami jest potrzeba zorganizowania dodatkowego transportu.
Należy mieć kontakt na .

Kwestia przewozu

Przy organizacji większej wycieczki, np szkolnej, trzeba pomyśleć o wielu rzeczach.

Jedną w bardzo ważnych rzeczy jest sam transport, oczywiście można jechać pociągiem czy komunikacją miejską.

Taka metoda podróży może wydawać się korzystna, ale w tym przypadku cała grupa jest ograniczona przez rozkład jazdy oraz przystanki, które nie zawsze są w korzystnym dla nas położeniu.

Z punktu widzenia logistycznego też jest to problem, ponieważ grupa jakoś musi dostać się z dworca do hotelu czy innego miejsca zakwaterowania.

Dużo lepiej wypada tutaj przewóz autokarem, który przyjedzie na wskazane miejsce o wskazanej godzinie i zawiezie grupę wycieczkową na wskazane miejsce.
Cena jest nieco wyższa niż w przypadku korzystania z komunikacji publicznej, jednak wygoda i komfort podróży jest tego warty.
Dodatkowo jeżeli w ramach wycieczki planujemy wyjazdy to autokar zostaje razem z kierowcą, aby mógł zawieźć grupę i wrócić z powrotem.

Wycieczki- organizacja i transport

Są sytuacje w których autokar jest wręcz niezastąpiony.

Wyobraźmy sobie podróżującą pociągiem czy PKS-em wycieczkę szkolną- około 30 dzieci w wieku gimnazjalnym jedzie razem z innymi pasażerami.

Do tego dochodzi kwestia organizacji i ewentualnych przesiadek, a to już bardzo komplikuje sprawę.

Po prostu na takie wycieczki wynajmuje się autokar, ewentualnie bus dla mniejszej ilości osób.

Jest to po prostu wygodne i bezpieczniejsze niż podróż komunikacją miejską, która owszem jest potrzebna, ale nie do tego typu transportu osób.

Dobry czy zły? Polski Bus

wynajem autokarów śląskie Polski Bus to najnowocześniejszy przewoźnik międzymiastowy w Polsce.
Jako jedni z nielicznych mają w pełni wyposażone, dwupiętrowe autobusy.
Oferują bardzo konkurencyjne ceny, co nie podoba się wielu polskim przedsiębiorcom działającym w tej samej branży.
Dobrą stroną Polskiego Busa jest możliwość zmawiania miejsca online z dużym wyprzedzeniem, co owocuje dużą obniżką ceny przejazdu.
Jednak czy ta firma nie niszczy polskich przedsiębiorców? Trochę tak, stąd też liczne protesty przewoźników, bojących się o monopol Polskiego Busa i maja trochę racji.
Takie ceny są nieosiągalne dla większości małych przewozowych firm..