Transport grupowe czasami są trudne, zwłaszcza z wycieczką zorganizowaną, czasami jest potrzeba zorganizowania dodatkowego transportu.

Należy mieć kontakt na .

Kwestia przewozu

wynajem autokarów śląskiePrzy organizacji większej wycieczki, np szkolnej, trzeba pomyśleć o wielu rzeczach.
Jedną w bardzo ważnych rzeczy jest sam transport, oczywiście można jechać pociągiem czy komunikacją miejską.
Taka metoda podróży może wydawać się korzystna, ale w tym przypadku cała grupa jest ograniczona przez rozkład jazdy oraz przystanki, które nie zawsze są w korzystnym dla nas położeniu.

Z punktu widzenia logistycznego też jest to problem, ponieważ grupa jakoś musi dostać się z dworca do hotelu czy innego miejsca zakwaterowania.

Dużo lepiej wypada tutaj przewóz autokarem, który przyjedzie na wskazane miejsce o wskazanej godzinie i zawiezie grupę wycieczkową na wskazane miejsce.
Cena jest nieco wyższa niż w przypadku korzystania z komunikacji publicznej, jednak wygoda i komfort podróży jest tego warty.

Dodatkowo jeżeli w ramach wycieczki planujemy wyjazdy to autokar zostaje razem z kierowcą, aby mógł zawieźć grupę i wrócić z powrotem.

Wycieczki- organizacja i transport

wynajem autokarów śląskie Są sytuacje w których autokar jest wręcz niezastąpiony. Wyobraźmy sobie podróżującą pociągiem czy PKS-em wycieczkę szkolną- około 30 dzieci w wieku gimnazjalnym jedzie razem z innymi pasażerami. Do tego dochodzi kwestia organizacji i ewentualnych przesiadek, a to już bardzo komplikuje sprawę.
Po prostu na takie wycieczki wynajmuje się autokar, ewentualnie bus dla mniejszej ilości osób.
Jest to po prostu wygodne i bezpieczniejsze niż podróż komunikacją miejską, która owszem jest potrzebna, ale nie do tego typu transportu osób.

Dobry czy zły? Polski Bus

Polski Bus to najnowocześniejszy przewoźnik międzymiastowy w Polsce.

Jako jedni z nielicznych mają w pełni wyposażone, dwupiętrowe autobusy.

Oferują bardzo konkurencyjne ceny, co nie podoba się wielu polskim przedsiębiorcom działającym w tej samej branży. Dobrą stroną Polskiego Busa jest możliwość zmawiania miejsca online z dużym wyprzedzeniem, co owocuje dużą obniżką ceny przejazdu. Jednak czy ta firma nie niszczy polskich przedsiębiorców? Trochę tak, stąd też liczne protesty przewoźników, bojących się o monopol Polskiego Busa i maja trochę racji.

Takie ceny są nieosiągalne dla większości małych przewozowych firm..