eleganckie zaproszenia ślubne

Zdarza się, że następuje ta chwila w naszym życiu gdy musimy wybrać zaproszenia ślubne.
Na początek jednak dobrze jest przejrzeć kilka wzorów na , by zainspirować się i stworzyć coś co idealnie pasuje do naszego wesela.

Tradycja imienin

Imieniny ? zwyczaj świątecznego obchodzenia (czasami hucznego) dnia świętego lub błogosławionego z chrześcijańskiego kalendarza lub innego dnia, tradycyjnie przypisywanego temu imieniu.

Zwyczaj szczególnie popularny w Polsce (z wyjątkiem Górnego Śląska i Kaszub), ale także obecny w regionach katolickich np.

Bawarii.
Imieniny obchodzi się również w Bułgarii, w Grecji, w Szwecji, w Czechach, na Węgrzech i Łotwie, a kiedyś i w Rosji.
W Szwecji oficjalną listę imienin publikuje Królewska Szwedzka Akademia Nauk.
Zwykle wiąże się ze składaniem życzeń i wręczaniem prezentów solenizantowi.

Czasem można spotkać się ze zwyczajem, że jeśli jest więcej niż jeden święty lub błogosławiony (patron) imienia (tj.

jeśli jest kilka dat imienin w kalendarzu), imieniny obchodzi się w dniu wypadającym jako pierwszy w kolejności po urodzinach.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Imieniny

Ważny punkt przy organizacji wesela

eleganckie zaproszenia ślubne Ślub to ważne wydarzenie, a zaproszenia na niego muszą być odpowiednio dobrane do stylu w którym wesele jest organizowane.

Jest to kolejna ważna rzecz na liście przyszłego małżeństwa i nie należy jej pomijać. Przygotowanie zaproszeń samemu może wymagać zbyt dużej ilości czasu, który przecież jest też potrzebny przy organizacji innych spraw związanych z zamążpójściem.

Dlatego wiele par decyduje się na zamówienie gotowych zaproszeń, albo jedynie jest projektują i dają do realizacji drukarni internetowej lub studia kart i zaproszeń.

Poczta tradycyjna

Można by pomyśleć, że tradycja wysyłania tradycyjnej poczty powoli zanika, ale kiedy chcemy pokazać komuś, że jest naprawdę wyjątkowy wtedy zazwyczaj warto zdecydować się na list, albo kartkę. W ten sposób pokażemy drugiej osobie jak bardzo nam zależy, bowiem będzie to z pewnością oryginalny sposób okazania mu tego.
Życzenia na Facebooku czy SMS-em nie oddają tyle co ręcznie napisany list czy kartka z życzeniami. Warto się pofatygować i postarać dla ważnych dla nas osób i zrobić coś unikalnego..
Dodane: 24-01-2016 05:09

Tagi: ślub poligrafia wesele zaproszenia kartki karty