Pozycjonowanie w Google - jak?

otek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony jest prawdopodobnie najlepszą...Na pewno napisano już bardzo wiele artykułów i notek na temat seo. Aczkolwiek wiele z nich napisano

Dodane: 29-07-2014 10:13
Pozycjonowanie w Google - jak? pozycjonowanie śląsk
Na pewno napisano już bardzo wiele artykułów i notek na temat seo. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby służyły pozycjonowaniu jakiejś strony. Pozycjonowanie polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony jest prawdopodobnie najlepszą...Na pewno napisano już bardzo wiele artykułów i notek na temat seo. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby służyły pozycjonowaniu jakiejś strony.

Pozycjonowanie polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony jest prawdopodobnie najlepszą metodą pozycjonowania. Oczywiście pod warunkiem, że teksty użyte w tym celu są wartościowe merytorycznie.

Kiedy odwiedzi się fora dyskusyjne na temat pozycjonowania to można tam znaleźć sporo ofert osób zajmujących się pisaniem artykułów na potrzeby pozycjonowania. Być może są to całkiem niezłe treści, może były by przydatne... gdyby nie to, że w większości zostają potraktowane programem do synonimów i powielone setki a nawet tysiące razy. Takie podejście czyni nawet z bardzo ciekawego artykułu zwykły spam. Osobiście nie rozumiem tego podejścia - bo jaki u licha sens ma publikowanie (automatem) tysiąca wpisów na blogach, z których to niemal żaden wpis się nie zaindeksuje? To nie lepiej zrobić 5 porządnych wariantów i umieścić na 5 dobrych blogach? Nakład pracy ten sam lub niewiele większy - a rezultat może bardzo pozytywnie zaskoczyć.
Warto rzucić okiem także na pozycjonowanie rybnik
Na temat to też niezłe źródło
Wpis inspirowany jest również pozycjonowanie stron katowice
Warto rzucić okiem także na