Laserowe terapie. Dobroczynny wpływy lasera

iwości, np. leczenie żylaków rybnik. Wygląd i zdrowie.Eliminujemy rozstępyRozstępy to głównie problem dotyczący estetyki. Bardzo często spotykają się z nim młode mamy, które po raz pierwszy rodziły dziecko. Przekłada się to nie ty

Laserowe terapie. Dobroczynny wpływy lasera Zniwelowanie defektów obniżających naszą urodę to często nie tylko zabieg poprawiający nasz wygląd, ale zarówno z kwestie zdrowotne. Warto więc pojechać do kliniki mającej specjalistów od danej dolegliwości, np. . Wygląd i zdrowie.

Eliminujemy rozstępy

Rozstępy to głównie problem dotyczący estetyki. Bardzo często spotykają się z nim młode mamy, które po raz pierwszy rodziły dziecko. Przekłada się to nie tylko na sam wygląd, ale również i strukturę skóry, na której pojawiają się bardzo trudne do usunięcia ślady. Oczywiście proces tych zmian przebiega kilku etapowo, prowadząc do wspomnianych wyżej rozstępów skóry. Jest to poważny problem dla każdej kobiety, ponieważ prowadzi to do wydłużenia skóry a co za tym idzie, zaczynają się pojawiać na niej bardzo nieestetyczne linie co prowadzi w przyszłości do jeszcze poważniejszego rozciągnięcia skóry.

Trzeba przyznać, że osoby cierpiące na tego typu problemy unikają odsłaniania tych niezbyt pięknie wyglądających miejsc na skórze. Dobrze jednak że kobiety nie są dzisiaj same a wszelakie defekty, możemy usunąć za pomocą medycyny estetycznej. Do tego celu możemy wykorzystać laseroterapię w połączeniu z mezoterapią. Tego typu rozwiązania wydają się być dobre, zwłaszcza jeśli chcemy uzyskać dobry efekt już po pierwszych zabiegach.


Żylakowe owrzodzenie- z Wikipedii

Owrzodzenie żylakowe ? rana zlokalizowana najczęściej na podudziu, występująca przy istniejących żylakach kończyn dolnych i będące następstwem przewlekłej niewydolności żylnej.

Likwidacja żylaków pozwala na szybkie wyleczenie owrzodzenia. Owrzodzenia żylakowe leczy się miejscowo (stosując specjalne opatrunki) oraz przyczynowo (skleroterapia, zabieg chirurgiczny).

W leczeniu miejscowym nie powinno się stosować Rivanolu (powoduje alergizację) i wody utlenionej (niszczy komórki nabłonkowe).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Owrzodzenie_żylakowe


Przyczyny żylaków na nogach

Żylaki są przyczyną dolegliwości. Zazwyczaj choroba objawia się uczuciem "ciężkości" nóg, poszerzonymi żyłkami. Mogą występować również bóle nóg, pieczenie, kurcze stóp, kurcze łydek, a nawet obrzęki stóp2.

Na "układ żylny" wyjątkowo szkodzi przebywanie przez dłuższy czas w pozycji siedzącej, zakładanie nogi na nogę, gdyż takie ułożenie utrudnia dopływ krwi3. Dlatego warto podczas siedzenie często poruszać nogami lub od czasu do czasu wstać i pospacerować. W pozycji pionowej zaleca się ćwiczenia wspinania na palce i opadania na pięty. Dzięki takiemu ćwiczeniu mięśnie łydek 'sprawniej' pompują krew żylną z kończyn dolnych do serca.

W zapobieganiu powstawania żylaków istotna jest również garderoba. Im mniej obcisłe części garderoby, tym lepiej. Należy unikać obcisłych spodni, skarpet z gumką lub wysokich butów z obcisłą cholewką. Nie jest zalecana wysoka temperatura; korzystanie z goracych kąpieli, sauny. Każda kąpiel powinna kończyć się chłodnym prysznicem.

W profilaktyce ważna jest również odpowiednia dieta. Unikanie spożywania soli. Nadwaga to dodatkowe obciążenie dla naszych nóg. Zbyt wysokie dawki hormonów serwowane np. w tabletkach antykoncepcyjnych stanowią również realne zagrożenie.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Żylaki_kończyn_dolnych