Notice: Undefined offset: 1 in /home2/pol338eb/sunrise.wroclaw.pl/Controller/wpis/wpis.php on line 32 Co wy wiecie o pozycjonowaniu | Słoneczny portal informacyjny

pozycjonowanie rybnik

O pozycjonowaniu, czyli w którą stronę zmierza Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża.

Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google.

Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach.
Niektóre działania tej firmy są dość kontrowersyjne...O pozycjonowaniu, czyli w którą stronę zmierza Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google.

Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach.

Niektóre działania tej firmy są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników). Ale w branży SEO to już jest istny pogrom.

Mówi się, że korporacja ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą pozycjonowania.

Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Może dla większości tak.
Ale jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze.
I często tych klientów. Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą.
Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić.
To naprawdę nie jest taka fajna praca! pozycjonowanie rybnik.
Dodane: 10-08-2014 09:36

Tagi: pozycjonowanie katowice

Widok do druku:

pozycjonowanie rybnik