Co wy wiecie o pozycjonowaniu

ednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej firmy są dość kontrowersyjne...O pozycjonowaniu

Dodane: 10-08-2014 09:36
Co wy wiecie o pozycjonowaniu O pozycjonowaniu, czyli w którą stronę zmierza Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej firmy są dość kontrowersyjne...O pozycjonowaniu, czyli w którą stronę zmierza Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej firmy są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Ale w branży SEO to już jest istny pogrom. Mówi się, że korporacja ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą pozycjonowania. Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Może dla większości tak. Ale jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!